kwartfinales kwartfinales



woensdag 20 maart 2024 vrijdag 22 maart 2024
Koppel NAMEN TAFEL 1 Eindstand ronde 3 punten perc. Prop moy tafel HF Koppel NAMEN TAFEL 1 Eindstand ronde 3 punten perc. Prop moy naar HF
69 Frans Vroomans /  Ad Vroomans 6 96,08%        0,505  1W  39 Marco Kley /  Ron de Grauw 9 100,00%        0,986  2W 
14 Stephan Ernst /  Rinus Meulmeester 4 87,50%        0,412        -   8 Wil de Wit /  Theo Boomaars 3 86,96%        0,714         -  
103 Rob Huijbregts /  Hans van Baal 3 88,10%        0,378        -   10 Luciën Segeren /  Rico Norbart 3 79,17%        0,487         -  
27 Kevin Stappers /  Mario Pijnenborg 3 88,10%        0,381        -   91 Gerrie de Bruijn /  Rene Maas 3 71,67%        0,500         -  
NAMEN TAFEL 2 Eindstand ronde 3 NAMEN TAFEL 2 Eindstand ronde 3
22 Nick Gevers /  Rico Krijnen 9 100,00%        1,078  2W  6 Anjo Krijnen /  Gerard Graauwmans 7 95,45%        1,189  1W 
35 Peter Stoop /  Rob van Es 6 83,33%        0,603        -   55 Stefan van den Diepstraten /  Ben Kruizinga 4 91,67%        0,671         -  
53 Rob Houtepen /  Antoine Kock 3 74,51%        0,551        -   102 Guus Franken /  Kees Stuijk 3 61,11%        0,286         -  
108 Michiel Baijens /  Wim Baeten 60,00%        0,391        -   107 Peter Cortini /  Carlo van Dongen 3 56,06%        0,638         -  
NAMEN TAFEL 3 Eindstand ronde 3 NAMEN TAFEL 3 Eindstand ronde 3
58 Ben Bik /  Peggy van der Louw 9 100,00%        0,513  3V  41 Ad van der Wiel /  Mario de Wolf 8 97,92%        0,691  3V 
7 Roland Broekmans /  Geert Jan de Kort 6 84,44%        0,576        -   33 Leo Netten /  Kees Michielsen 3 80,39%        0,451         -  
4 Cees Busio /  Mathieu van Gils 1 73,33%        0,407        -   30 Wil de Vos /  Christ van Vugt 3 77,78%        0,359         -  
77 Wim Kanters /  Peter Peverelli 1 70,59%        0,444        -   32 Jan Trommelen /  Peter Donckers 3 63,16%        0,590         -  
NAMEN TAFEL 4 Eindstand ronde 3 NAMEN TAFEL 4 Eindstand ronde 3
76 Ed Verweijmeren /  Rob Luiken 9 100,00%        0,622  4V  121 Hans Oortmerssen /  Peter van Vugt 6 95,56%        0,512  4V 
88 Gerard Snoeren /  Peter Akkermans 6 97,78%        0,629        -   59 Eko Elens /  Rob de Haan 4 77,78%        0,292         -  
92 Thomas Balk /  Mark van Gool 2 61,11%        0,289        -   95 Stijn van de Zanden /  Yves Wasser 3 71,43%        0,357         -  
68 Hans Hendriks /  Walter Koks 61,54%        0,250        -   84 Jurgen Hendrickx /  Piet Hendrickx 3 69,23%        0,314         -  
zaterdag 23 maart 2024 woensdag 27 maart 2024
Koppel NAMEN TAFEL 1 Eindstand ronde 3 punten perc. Prop moy HF Koppel NAMEN TAFEL 1 Eindstand ronde 3 punten perc. Prop moy HF
44 Gerry van Helden /  Johan Dufour 8 93,33%        0,506  1W  49 Johan Marijnissen /  Gert-Jan Nijkamp 6 91,67%        0,489 1W
120 Jan Broeders /  John Schoenmakers 3 84,31%        0,589        -   45 Frans Bambacht /  Peter Damen 6 94,67%        1,029
42 John van Haperen /  Jack Voetman 3 77,78%        0,295        -   18 Wim Rombouts /  Piet Luck 5 86,67%        0,386
1 Rene Jaspers /  Jan Cas 3 70,59%        0,571        -   51 Jan Verweijmeren /  Sonny Verweijmeren 35,56%        0,235
NAMEN TAFEL 2 Eindstand ronde 3 NAMEN TAFEL 2 Eindstand ronde 3
63 Willy van de Wiel /  Jan van de Wiel 9 100,00%        0,638  2W  64 Aldo Mastromatteo /  Patrick van den Brand 9 95,24%        0,779 2W
3 Mark van Weesenbeek /  Peter van de Asheuvel 6 92,16%        0,528        -   123 Martin van Gils /  Ralph de Hoogh 6 95,83%        0,590
113 Glen Vermeiren /  Ludo Geenen 2 64,29%        0,318        -   78 Anton Krijnen /  Maarten Felet 3 84,21%        0,511
80 Ton van Oijen /  Cor Hansort 62,75%        0,340        -   82 Dimitri Wittemans /  Boudewijn Wittemans 54,17%        0,565
NAMEN TAFEL 3 Eindstand ronde 3 NAMEN TAFEL 3 Eindstand ronde 3
90 Sahut Sarikcioglu /  Ton Bunschoten 5 82,22%        0,638  4V  66 John Verkooijen /  Ad van Vugt 8 98,41%        0,653 3V
83 Anton Pals /  Theo Keulemans 4 73,02%        0,528        -   25 Bart Hultermans /  Hanny Hultermans 6 85,19%        0,535
112 Jack Bongaards /  Adrie Voogt 3 54,90%        0,318        -   16 Henk Schneijderberg /  Jan van Dooren 3 84,21%        0,608
115 Ben Daemen /  Ron Windhorst 2 52,78%        0,340        -   48 Sjef van Delft /  Nico Nieuwkoop 47,92%        0,274
NAMEN TAFEL 4 Eindstand ronde 3 NAMEN TAFEL 4 Eindstand ronde 3
20 Frans van Nunen /  Frans Dekker 5 82,22%        0,638  3V  57 Peter Hendrickx /  Gerrit de Heer 9 100,00%        0,623 4V
17 Wilfred Tempelaars /  Peter Pals 4 73,02%        0,528        -   50 Wim Visser /  Jan Michielsen 5 92,31%        0,424
61 Erik van Woerkom /  Cees Smans 3 54,90%        0,318        -   101 Frank Graumans /  Frank Gooyers 1 78,57%        0,429
24 Patrick Siemons /  Edwin de Ridder 2 52,78%        0,340        -   87 Frans Sebregts /  Jonno Heijboer 1 72,92%        0,412