kwartfinales kwartfinales

Vrijdag 25 september: Speeldag 15 kwartfinale 19.00 uur
Biljart 1: poule A

koppelnr.   56  Frans Sebregts & Jonno Heijboer
koppelnr.   88  Ad van der Wiel & Roland Broekmans
koppelnr. 103  Aldo Mastromatteo & Silvano Mastromatteo
koppelnr. 100  Frans van Kuik & Jerry Hermans
Biljart 2: poule A
koppelnr.   27  Leo Loonen & Cees Soeters
koppelnr.   47  John van Wanrooij & Ruud Smits
koppelnr.
koppelnr. 
Biljart 3: poule B
koppelnr.   04  Stephan Ernst & Rinus Meulmeester
koppelnr.   
17  Marcel van der Sluis & Peggy van de Louw
koppelnr.   40  Eugène Faes & Ad Naalden
koppelnr.   26  Edgar Frijters & Ben Blik
Biljart 4: poule B

koppelnr.   41  Gied van de Veeken & Loek Kuppens
koppelnr.   48  Arjan de Jong & Piet Kamp
koppelnr.   72  René Luiken & Corine Blauw
koppelnr.   85  Ad Segeren & Theo Verhoeven

Zaterdag 26 september: Speeldag 16 kwartfinale 19.00 uur
Biljart 1: poule A

koppelnr.   50   Walter Koks & Hans Hendrinks 
koppelnr.   78   Stefan Diepstraten & Ben Kruizinga
koppelnr.   98   Rob Jongejans & Frank Horemans
koppelnr. 
105  Francine van Yperen & Cees de Laat
Biljart 2: poule A
koppelnr.   14   Sjef Leemans & Guus Wildhagen
koppelnr.   54   Martin Stoop & Christian Kock
koppelnr.   63   Roland van der Voet & Gerrit van der Voet
koppelnr.   75   Loui Michielse & William van Westenbrugge

Biljart 3: poule B
koppelnr.   16   Ad Ploeg & Piet Luck
koppelnr.   
21   Gerard Graauwmans & Hans Erkeland
koppelnr.   52   Patrick Siemons & Edwin de Ridder   
koppelnr.   70   Jan-Willem van Gils & Ben van Gils
Biljart 4: poule B

koppelnr.   20   Max Koesen & Peter van Dorst
koppelnr.   28   Willem Pellis & Peter Joris
koppelnr.
  33   Jeroen Joosen & Ronald Thijssen 
koppelnr.   68   Frank Kuijsters & Erik Klunder

Woensdag 30 september:

Afgelast

Zaterdag 10 oktober: speeldag 19 kwartfinale
Aanvang 15:00 uur
Biljart 1: Poule A
koppelnr. 29  Jan Verweijmeren & Sonny Verweijmeren
koppelnr. 36  Nick Gevers & Boudewijn Wittemans
koppelnr. 45  Willem van Gastel & Jan Hagens
koppelnr. 99  Gerrie de Bruin & Peter Damen

Biljart 2: poule A
koppelnr.     9  Piet Vissers & Patrick Snijders
koppelnr.   37  Dimitri Wittemans & Frank Wittenberg
koppelnr.   60  Denny Schrijvers & Johan van de Werf
koppelnr. 104  Peter Hendrickx & Gerrit de Heer

Zondag 11 oktober: speeldag 20 kwartfinale
Aanvang 15:00 uur
Biljart 1: poule B
koppelnr.   69  Willy van de Wiel & Jan van de Wiel
koppelnr.   71  Louis Koyen & Johan Schaerlaeckens
koppelnr.   93   Mark van Groesen & Anton de Ronde
koppelnr. 126  Wim van Biesen & Cor van der Steen
Biljart 2: poule B
koppelnr.   12  Martin van Gils & Ralph de Hoogh
koppelnr.   18  Ton van den Hengst & Sahut Sarikcioglu
koppelnr.  110  Cees van Riel & Thomas van Gurp
koppelnr.  122  Mario Hensen & Frans van Nunen

Zaterdag 3 oktober: speeldag 17 kwartfinale Aanvang 15:00 uur
Biljart 1: poule A

koppelnr.    3  Arie de Vormer & Edwin Couweleers
koppelnr.  30  Puck Twist & Jan Terlouw
koppelnr.   65  Bart Hultermans  & Hanny Hultermans
koppelnr.  74  Luciën Segeren & Rico Norbart
Biljart 2: poule A
koppelnr.   49  Kevin Stappers & Mario Pijnenborg
koppelnr.   55  Ronny Proost & Mike Sommen
koppelnr.   76  Linda Scharfe & Jack Aerts
koppelnr. 112  Rick Smits & Robert van Rijen

Zondag 4 oktober: speeldag 18 kwartfinale
Aanvang 15:00 uur
Biljart 1: poule B
koppelnr.   32  Thijs van Nunen & Addie Doorakkers
koppelnr.
  53  Anton Krijnen & Antoin Kock
koppelnr. 102  Hans van Gool & Anita Oprins
koppelnr. 118  Jan Wagemakers & Frans Dekker
Biljart 2: poule B

koppelnr.   35  Ger van Rutten & Ron Sterk
koppelnr.  
43  Ton Voesenek & Theo van Vugt
koppelnr.   57  Ad Roelands & Bram Joziasse
koppelnr.   93  Mark van Groesen & Anton de Ronde